YANAL KAYMA TESTİ - Sultanbeyli Oto Ekspertiz ARA 0532 768 88 32 - Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Sultanbeyli - Oto Ekspertiz, sultanbeyli , araç ekspertiz fiyatı, fiyatları, ekspertiz raporu - Hizmetlerimiz

ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00 - 22:00 ARASI

SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ'de İNTERNET MÜŞTERİLERİMİZE FULL PAKET 2750 TL FIRSATI KAÇIRMAYIN - 0532 768 88 32

DOKUN ARA YOL TARİFİ KONUM

Ekspertiz » Hizmetlerimiz » YANAL KAYMA TESTİ

Sultanbeyli Oto Ekspertiz

YANAL KAYMA TESTİ Sultanbeyli Oto Ekspertiz


YANAL KAYMA TESTİ

Aracın düz yolda direksiyonunu bıraktığınız sağa ve sola çekip çekmediğini, rot-balans ayarlarının düzgün olup olmadığını ve aks boşluklarının olup olmadığını anlamak için yapılır. Sağlam bir yol tutuş, sizin ve aracınızın güvenliği için aracınızın rot-balans ayarının düzgün ve aks boşluklarının olmaması gerekir. 2. el araç alımında görüldüğü gibi oto ekspertiz yaptırmak güvenliğiniz açısından oldukça önemlidir.

YANAL KAYMA TESTİ NASIL YAPILIR?
Ön ve arka dingillerdeki toe açılarını (rot ayarlarını)  kontrol eden bir makine vardır. Test yapmak için ilgili dingile ait bir tekerleği yürüme hızı ile ilgili platformun üzerinden geçirilir. Test sonunda ön ve arka dingile ait yanal kayma miktarları m/km cinsinden hesaplanır.

Yaptığımız testlerle aracınız ve sizin için en iyisini yapmak Sultanbeyli Oto Ekspertiz olarak görevimizdir.

Alacağınız aracın tüm teknik güvenliğinin sağlanması, yolda kalmaması ve can sıkıcı, yüksek maliyetli arızaların engellenmesi, sürekli olarak hareket halinde bulunabilmeniz ve arızalardan dolayı gündelik / iş hayatınızın etkilenmemesi ,sürücü ve yolcuların kişisel güvenliğinin arttırılması için otoekspertiz yaptırınız.


sultanbeyli oto ekspertiz oto ekspertiz sultanbeyli sultanbeyli ekspertiz firmaları sultanbeyli araç ekspertiz fiyatı sultanbeyli ekspertiz yapan yerler sultanbeyli oto ekspertiz raporu sultanbeyli expertiz sultanbeyli ekspertiz nerede sultanbeyli oto ekspertiz code oto yenidoğan oto ekspertiz sultanbeyli ekspertiz ne kadar sultanbeyli sanayi oto ekspertiz sultanbeylide oto ekspertiz nerede
whatsapp