SÜSPANSİYON TESTİ - Sultanbeyli Oto Ekspertiz ARA 0532 768 88 32 - Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Sultanbeyli - Oto Ekspertiz, sultanbeyli , araç ekspertiz fiyatı, fiyatları, ekspertiz raporu - Hizmetlerimiz

ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00 - 22:00 ARASI

SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ'de İNTERNET MÜŞTERİLERİMİZE FULL PAKET 2750 TL FIRSATI KAÇIRMAYIN - 0532 768 88 32

DOKUN ARA YOL TARİFİ KONUM

Ekspertiz » Hizmetlerimiz » SÜSPANSİYON TESTİ

SÜSPANSİYON TESTİ Sultanbeyli Oto Ekspertiz


SÜSPANSİYON TESTİ

Süspansiyon sisteminde meydana gelen bir problem genellikle sürüş konforunun ve araç dengesinin bozulmasına yol açar. Özellikle de düz sürüşlerde aracın dengesini kaybetmesine, bozuk yüzeylerde ise aşırı sallantıya, yan yatmaya, zıplamaya ve gezmeye yol açar. Ayrıca sürüş esnasında anormal titreşim ve sese de sebebiyet verebilir. Bu problemlerin olması sürüş dengesi ve kullanım konforu lastikler gibi sürüş sistemine ait parçalardan tekerlek düzen ayarlama ve direksiyon sistemine kadar bir çok sistemle yakın ilişkilidir. Bu sistemlerin bu problemler karşısında nasıl birbirini etkilediğinin bilinci doğrultusunda aracınızın muhakkak ekspertiz yaptırılması gerekmektedir.

Bu konu araç alırken ya da satış esnasında  test sürüşleriyle anlaşılamayacak bir durumdur. Bu sorunun çözümü  ise oto ekspertiz yaptırmaktır. Süspansiyon test cihazı ile araç amortisörlerinin sağlamlık kontrolü, süspansiyon denge kontrolü, gürültü sorgulaması ve maksimum yer değiştirme kontrolleri yapılır. Sonuçlar rapora eklenir. Sultanbeyli Oto Ekspertiz olarak size en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyarız.

Süspansiyon Testi

KONTROL YAPILAN NOKTALAR

  1. Amortisör Ve Yay Kontrolleri
  2. Viraj Demiri Demiri Kontrolleri
  3. Salıncak Kontrolleri
  4. Rot Mili Ve Rot Başı Kontrolleri
  5. Tekerlek Bilyaları Kontrolleri
  6. Aks Mili Kontrolleri
  7. Kardan Mili (Şaft) Kontrolleri

Aracınızın süspansiyon testi birkaç saniye içinde yapılarak aracınızın güvenliği, yol tutuş gücü bilgisayar destekli cihazlarla ölçülerek sağlıklı bilgi edinmeniz sağlanır.


sultanbeyli oto ekspertiz oto ekspertiz sultanbeyli sultanbeyli ekspertiz firmaları sultanbeyli araç ekspertiz fiyatı sultanbeyli ekspertiz yapan yerler sultanbeyli oto ekspertiz raporu sultanbeyli expertiz sultanbeyli ekspertiz nerede sultanbeyli oto ekspertiz code oto yenidoğan oto ekspertiz sultanbeyli ekspertiz ne kadar sultanbeyli sanayi oto ekspertiz sultanbeylide oto ekspertiz nerede
whatsapp