Sultanbeyli Boyasız Göçük Düzeltme - FULL OTO Ekspertiz 150 TL HEMEN ARA 0544 317 58 64 - Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Sultanbeyli - Oto Ekspertiz, sultanbeyli , araç ekspertiz fiyatı, fiyatları, ekspertiz raporu - Ekspertiz Haber

ENFLASYONLA MÜCADELE İÇİN FULL OTO EKSPERTİZ SADECE 150 TL - 0544 317 58 64

DOKUN ARA YOL TARİFİ KONUM

Ekspertiz » Ekspertiz Haber » Sultanbeyli Boyasız Göçük Düzeltme

Sultanbeyli Boyasız Göçük Düzeltme Sultanbeyli Oto Ekspertiz


Aracınızda hazırlanmış küçük kazaları ve aracın değerini yitik ettirebilecek unsurları boya ve değişim işlemi gerektirmeden onarılma işlemini sağlamaktayız. uzman ekipmanların kullanıldığı servisimizde aracınızın hasar almış olan bölgesi % 95 oranında giderilmektedir. ayrıca boya ve değişim görmeyeceği için aracınızın hasar alana bölgesi orjinalliğide bozulmamış olacaktır. ikinci el araç satım ve alımlarında şimdilerde araçların orjinal boyasız olması çok aşırı ciddiyet taşımaktadır.

Boyasız göçük düzeltme servisimizde konusunda uzman ekibimiz ile arabanızın hasar almış olan bölgesi onarımın zorluk derecesine göre 2 ile 8 saat arasında zaman alıyor. Aracınızın boyanması mecburiyetinde bu süre 1 ile 2 gün içinde değişiklik gösterebilir. Boyasız kaporta düzeltme hizmeti almak gerçekte bir avantajıda birlikte getiriyor. Hem zamandan kazanıyorsunuz hemde aracınızn değerinin düşmesinin önüne geçiyorsunuz. isterseniz Beylikdüzü boyasız göçük düzeltme servisimize gelin istersenizde mobil şekilde araç başında göçük düzeltme işleminizi yapalım.
Beylikdüzü boyasız göçük düzeltme merkezimiz size bir telefon kadar yakın bize ulaşarak size en müsait hizmeti almanızı sağlayabiliriz.

Neden Mini Onarım Yaptırmalısınız ?

Kısaca bir kaç misal vererek boyasız göçük düzeltme işleminin sizin için ne bunun gibi artılarının olacağını anltabiliriz. Otoparklarda genelde yaşnan birbirine yakın olan araçların kapılarının bir birine istem dışı dikkatsizlik sonucunda çarparak kapılarda küçük ezik ve göçüklerin olduğunu herkes biliyor bunun dışında sokakta park biçiminde bırakıp belki satlerce yanındao lmadığınız aracınıza yaslnan insanlar olabilir başka birisine sinirlenip yakınında olan bir nesneye yumruk atan birisde aracınıza ziyan verebilir. Hergün karşımıza çıkan hasarların sebeplerini müşterilerimize sorduğumuz süre bir aşırı aklımıza gelmiyecek sebeplerden araçları ziyan görmüş olabiliyor.

Vakumlu Kaporta Düzeltme Nasıl yapılıyor

uzman ekipmanlar sayesinde uzmanımız aracın hasar almış olan sahasını apartlar sayesinde çekiç benzeri ezici darbeler oluşturmadan çekmesi ile yapılıyor. hususi silikon yapıştırıcı ile apartlarımız kaporta üzerine yerleştiriletek vakumlu kaporta düzeltme çektirme işlemi gerçekleştirilir. Hasar analizi yapıldıktan sonra yapılan ilk evrelerden biri vakumlu kaporta düzeltme işlemidir.

Mobil Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın hasar almış alanını servisimize geitrmedende onarımını yaptırabilirsiniz. araç başında boyasız göçük düzeltme ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek hasar analizi yapar vegerekli işlemleri en müsait şekikde uygularlar. Mobil mini onarım hizmeti sizin için epey bir iyi olacaktır otoparkanızda ve ya müsait bir park konusunda aracınızın küçük hasarları kısa süre içinde orjinalliği bozulmadan giderilir.araç başında göçük düzeltme hizmeti almak için iletişim numarlarımız ile bize ulaşarak ve aracınızın hasar piyasa bölgesinin resimerini mail adresimize yada whatsapp ile gönderebilirsiniz. Böylelikle lüzumlu tüm bilgiye daha öncesinde sahip olabilrisiniz.

Boyasız göçük düzeltme fiyat

Aracınızda oluşturulmuş olan hasarın boyutu ve vuruş derecesine göre boyasız göçük düzeltme fiyatı değişiklik gösterebilir. Aracınızın hasarlı bölgesinin resimlerini bize internet aracılığıyla göndererek daha doğru bir fiyat ortalaması alabilrisiniz. Boyasız göçük düzeltme ücretleri meselesi için ön bilgi amaçlı olarak şu şekilde bir fiyat ortalaması düşünebilirsiniz;

  • Küçük ezikler dolu hasarı bu gibi – 150 – 250 tl
  • Kapı ve çamurluk bu gibi orta dereceli hasarlarda 200 – 650 tl
  • birden bire fazla büyük kaporta hasarı 550 – 1500 tl
  • Pasta ile çizik giderme 30 – 100 tl

Yukarıdaki fiyatlar ortalama olarak bilgilendirme amacı ile yazılmıştır hasarın ve onarılacak bölgenin incelenmesinin ardından size net fiyat verilmekte.


sultanbeyli oto ekspertiz oto ekspertiz sultanbeyli sultanbeyli ekspertiz firmaları sultanbeyli araç ekspertiz fiyatı sultanbeyli ekspertiz yapan yerler sultanbeyli oto ekspertiz raporu sultanbeyli expertiz sultanbeyli ekspertiz nerede sultanbeyli oto ekspertiz code oto yenidoğan oto ekspertiz sultanbeyli ekspertiz ne kadar sultanbeyli sanayi oto ekspertiz sultanbeylide oto ekspertiz nerede