Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyım? - Sultanbeyli Oto Ekspertiz ARA 0532 768 88 32 - Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Sultanbeyli - Oto Ekspertiz, sultanbeyli , araç ekspertiz fiyatı, fiyatları, ekspertiz raporu - Ekspertiz Haber

ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:30 - 22:00 ARASI
SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ 200 TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA - 0532 768 88 32

DOKUN ARA YOL TARİFİ KONUM

Ekspertiz » Ekspertiz Haber » Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyım?

Neden Oto Ekspertiz Yaptırmalıyım? Sultanbeyli Oto Ekspertiz


Günümüzde araçlar artık çok teknolojik oldu. Motor kaputunu açtığımızda neredeyse hiç bir şey göremiyoruz. Ayrıca araçlarda neredeyse bütün aksamlar elektronik olarak kontrol ediliyor. Bu nedenle ikinci el araç alacaklar çok dikkatli olmak zorunda.

Alacağınız aracın motorunun bitik olması, şanzuman veya defransiyelde elektronik bir arızasının olması veya ABS, EBS, ARS gibi sistemlerin birisinde arıza olması, daha sonra sizlere çok büyük masraf açacaktır.

İkinci el araç almadan Sultanbeyli Oto Ekspertiz istasyonuna giderseniz, Dinamometre denilen cihaz ile aracınızın özellikle motor durumu kontrol edilir ve fabrika çıkışı ile o andaki motor güçleri kıyaslanır ve size bilgi verilir.

Fren ve Amortisör cihazları ile aracınızın tüm frenleri ve suspansiyon denilen amortisör sistemi kontrol edilir, bozuk vey az tutan fren varsa veya amortisör sisteminde hata varsa size bilgi verilir.

Yana kayma cihaz ile aracın yolda giderken sağa-sola kaçma durumu ölçülür.

Boya ölçüm cihazı ile aracın daha önce kaportasında boya yapılıp yapılmadığı, değişen parçasının olup olmadığı kontrol edilir.

Elektronik arıza tespit cihazı ile bizim BEYİN dediğimiz ECU kontrol ünitesine bağlanılarak aracın o anda var olan elektronik arızaları tespit edilir.

Böylelikle alacağınız araç hakkında detaylı bilgiye sahip olursunuz.

Eğer araçta motor ve elektronik aksamlarda bir sonun yoksa ve sadece fren ve amortisör gibi basit hatalar varsa, aracı aldığınızda bir servise gidip, bu eksikleri giderir ve aracınız yolda emniyetle kullanırsınız.

HEMEN ARAYIN 0532 768 88 32  tıkla ara.

 

sultanbeyli oto ekspertiz oto ekspertiz sultanbeyli sultanbeyli ekspertiz firmaları sultanbeyli araç ekspertiz fiyatı sultanbeyli ekspertiz yapan yerler sultanbeyli oto ekspertiz raporu sultanbeyli expertiz sultanbeyli ekspertiz nerede sultanbeyli oto ekspertiz code oto yenidoğan oto ekspertiz sultanbeyli ekspertiz ne kadar sultanbeyli sanayi oto ekspertiz sultanbeylide oto ekspertiz nerede
whatsapp