Kaplamalı Araçlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler - Sultanbeyli Oto Ekspertiz ARA 0532 768 88 32 - Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Sultanbeyli - Oto Ekspertiz, sultanbeyli , araç ekspertiz fiyatı, fiyatları, ekspertiz raporu - Ekspertiz Haber

ÇALIŞMA SAATLERİ: 08:00 - 22:00 ARASI

SULTANBEYLİ OTO EKSPERTİZ'de İNTERNET MÜŞTERİLERİMİZE FULL PAKET 2750 TL FIRSATI KAÇIRMAYIN - 0532 768 88 32

DOKUN ARA YOL TARİFİ KONUM

Ekspertiz » Ekspertiz Haber » Kaplamalı Araçlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaplamalı Araçlarda Dikkat Edilmesi Gerekenler Sultanbeyli Oto Ekspertiz


2.el araç alımlarında dikkat edilmesi gereken hususlardan birtanesi de kaplamalı araçlar. Son dönemlerde ülkemizde moda olan ve her geçen gün sayısı artan kaplamalı araçlar, her zaman sanıldığı gibi zevk için kaplanmamaktadır.

Değer kayıplarına sebeb olan kaporta, boya aksamında olabilecek tamir onarım ve boyayı gizlemek için kullanılan kaplamalı araçları bilmeden alırsanız sonunda ciddi anlamda zarar edebilirsiniz. Kaplamalı araçların kaporta boya aksamı tespit edilemediğinden ve aracın boyasını korumak adı altında kaplatılıp satılan bu araçlar her zaman denildiği gibi olmayabilir. Özellikle lüks segment araçlarda uygulanan bu yöntem sizi mağdur edebilir.

Kaplamalı aracın boya tespiti yapılamayacağından aracın hasarı gizlenebilir. Art niyetli satıcıların başvurduğu bu yöntem aslında orijinal olmayan hasarlı araçların hasarını gizlemek için kullanılıyor. Dolayısı ile aracın şekline kaplama rengine aldanıpta yapacağınız ticaret sonrasında mağdur olabilirsiniz. Mağdur olmamak adına, ister şeffaf folyo kaplama olsun, ister araç renk değişimleri, seramik kaplama olsun bu tür kaplamaların olduğu araçları almadan önce bir daha düşünün.

Oto ekspertiz servislerinde özel veya yetkili servislerde bu aracın boyasını görebilecek bir teknoloji yok. Bu yüzden kaplamasını söktürmeden aracı ekspertiz kontrolünden geçirmeden arabayı alırsanız mağdur olursunuz. Kaplamalı bir araç alırken araştırmanız gereken en önemli konular: kesinlikle karşı tarafa güvenmeyin, kaplamalı aracın altı görülemeyeceğinden kaplamayı söktürün. Satıcı kabul etmez ise zaten şüphe artacaktır.


sultanbeyli oto ekspertiz oto ekspertiz sultanbeyli sultanbeyli ekspertiz firmaları sultanbeyli araç ekspertiz fiyatı sultanbeyli ekspertiz yapan yerler sultanbeyli oto ekspertiz raporu sultanbeyli expertiz sultanbeyli ekspertiz nerede sultanbeyli oto ekspertiz code oto yenidoğan oto ekspertiz sultanbeyli ekspertiz ne kadar sultanbeyli sanayi oto ekspertiz sultanbeylide oto ekspertiz nerede
whatsapp